Laky / Emaily

V sortimentu vodou ředitelných či rozpouštědlových laků ZERO naleznete materiály pro kompletní povrchové úpravy dřeva, kovů, plastů, zdiva atd.. Výrobky jsou v továrním provedení odstínů, nebo je lze tónovat dle Vašeho přání na počkání.

Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Jak vybrat srávnou barvu na dřevo? - Prospekt ke stažení

Jak vybrat správnou barvu na kov? - Prospekt ke stažení

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
Allgrund
Barevná rychleschnoucí jednosložková „všestranná“ základní nátěrová hmota na železo, ocel, neželezné kovy, dřevo, tvrdé platy apod.; pro vnější i vnitřní použití; s ochranou proti korozi.
Aqua Eintopf Seidenmatt
Hedvábně matný vodou ředitelný venkovní a vnitřní jednosložkový polyuretanový barevný i čirý lak; základ a vrch v jenom; pro nátěry dřeva, kovu, plastu, pozinku apod.
Aqua Hochglanzlack
Vysoce lesklý vodou ředitelný venkovní a vnitřní čistě akrylový barevný i čirý lak; vylepšený polyuretanem; pro nátěry dřeva, kovu, plastu a ploch s vyším namáním.
Aqua Isogrund
Vodou ředitelný základ vhodný pro většinu podkladů - kov, dřevo, tvrdé plasty apod.. Pro vyšší ochranu obsahuje inhibitory koroze a izolující látky obsažené ve dřevě. Materiál je tzv. "bezzápachový" což ho předurčuje k častému použití a navíc je rychlesnoucí.
Aqua PUR Haftgrund
Vodou ředitelný dvousložkový polyuretanový základní kotevní nátěr na kov, dřevo, tvrdé plasty, beton apod.
Aqua PUR Lack HG
Vodou ředitelný dvousložkový polyuretanový ochranný nátěr na vysoce namáhané podklady.
Aqua PUR Lack SG
Vodou ředitelný dvousložkový polyuretanový ochranný nátěr na vysoce namáhané podklady.
Aqua Seidenglanzlack
Hedvábně lesklý vodou ředitelný venkovní a vnitřní čistě akrylátový barevný i čirý lak; vylepšený polyuretanem; pro nátěry dřeva, kovu, plastu a ploch s vyšším namáháním.
Aqua Seidenglanzlack Metallic
Hedvábně lesklý vodou ředitelný venkovní a vnitřní čistě akrylátový metalický barevný lak vylepšený polyuretanem; pro nátěry prakticky veškerých ploch či tvorbě dekoračních technik.
Aqua Wetterschutzfarbe
Vysoce elastická a odolná vodou ředitelná krycí barva na dřevo, vláknocement, a beton. Velmi vhodná na dřevěné obložení, hrázdění, ploty, roubenky a pod.
Atrol
Vysoce kvalitní hedvábně matný, bílý a barevný lak; na nové nebo renovační nátěry dřevěných oken a dveří, na bázi syntetické pryskyřice; s perfektním rozlivem.
Dreisol Dreisodur 2K AC Grund G0200
Speciální základní nátěrová hmota na bázi akrylátu pro průmyslovou povrchovou ochranu ocelových, hliníkových a pozinkovaných ploch, jako jsou např. průmyslové haly nebo střechy.
Dreisol Dreisodur 2K AC Lack Serie 07
Speciální vrchní nátěrová hmota na bázi akrylátu pro průmyslovou povrchovou ochranu ocelových, hliníkových a pozinkovaných ploch, jako jsou např. průmyslové haly nebo střechy.
Dreisol Dreisodur 2K EP Zinkphosphatgrund G5510
Základní nátěr na ochranu proti korozi v průmyslu a strojírenství.
Dreisol Dreisorit Schnellprimer F3005
Speciální základní nátěrová hmota pro průmyslovou povrchovou ochranu ocelových, hliníkových a pozinkovaných ploch, jako jsou např. průmyslové haly nebo střechy.
Glanzcolor Buntlack
Vysoce lesklý barevný nebo čirý lak na bázi syntetické pryskyřice; vylepšený polyuretanem; s vysokou odolností proti poškrábání a nárazu.
Heizkörperlack
Lesklý rozpouštědlový bílý lak na radiátory a vedení; odolný teplotám a žloutnutí až do 160 °C; bez aromátů!
Markierungsfarbe
Značkovací barva pro značení ploch jako jsou sklady, parkoviště, výrobní haly apod.
Maschinengrund
Základní rychleschnoucí antikorozní email na kov a dřevo; ideální pro nátěry konstrukcí ve stavebnictví, průmyslu a v oblasti těžké mechanizace.
Maschinenlack
Jednosložkový rychleschnoucí snadno zpracovatelný vysoce jakostní barevný hedvábně matný lak (email) na kov, dřevo a plasty. Určený především pro náročná prostředí, stroje, mechanizaci, průmyslová zařízení, konstrukce apod. Odolává mechanickému zatížení, salbým kyselinám, zásadám, vybraným ředidlům a pohonným hmotám či teplotě až 80 °C.
Multicolor Finish SLF
Transparentní vrchní hedvábně matný lak pro konenou povrchovou úpravu dekorací a čistých suchých a nosných podkladů v interiérech.
PUR Haftgrund
Dvousložkový polyuretanový základní kotevní nátěr na kov, dřevo, tvrdé plasty, beton apod.
PUR Lack HG
Dvousložkový vysoce jakostní, lesklý polyuretanový ochranný nátěr na silně namáhané podklady.
PUR Lack SG
Dvousložkový vysoce jakostní, pololesklý polyuretanový ochranný nátěr na silně namáhané podklady.
RenoTop Housepaint
Velmi kvalitní elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě, s obsahem fungicidních a algicidních přísad s perfektním poměrem cena/výkon. Pro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek, rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel.haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu.
Satina Seidenglanzlack
Hedvábně lesklý barevný nebo čirý lak na bázi syntetické pryskyřice; vylepšený polyuretanem; s vysokou odolností proti poškrábání a nárazu.
Universal Haftgrund
Základní nátěrová hmota na železo, ocel a dřevo; s antikorozními složkami.
Vorlack
Vysoce jakostní základní lak na dřevo a kov.

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO + 420 720 943 737 nebo na

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...