Interiérové barvy

Sortiment interiérových barev ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou barvy, akrylátové, silikátové, plastické, protiplísňové, multifunkční atd... Vaší fantazii se meze nekladou, proto Vám samozřejmě barevný odstín namícháme dle přání na počkání. Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Jak vybrat správnou interiérovou barvu? - Prospekt ke stažení

Jak připravit a natřít sádrokarton? - Prospekt ke stažení

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
Classic MattFinish
Vysoce jakostní interiérová barva s vysokou odolností čištění; bez obsahu rozpouštědel a změkčovadel.
ClimaCalc Farbe
Interiérová omyvatelná barva systému ZERO ClimaCalc pro prostory s vysokými nároky na zdravé bydlení.
Deco-in Lasur
Vodou ředitelná disperzní lazura ke kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů na stěnách a plastikách v interiéru.
Deco-sil Lasur
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativní lazurovací malířské techniky na stěnách v exteriéru i interiéru.
FungiTop
Omyvatelná protiplísňová disperzní interiérová barva dle EN 13300; pro fungicidní a baktericidní nátěry prostor kde je třeba zamezit tvorbě plísní a nevhodných bakterií (např. nemocnice, koupelny a prostory s vysokou vzdušnou vlhkostí apod.); bez obsahu rozpouštědel a škodlivých mlžných látek.
HealthTec Premium
Matná antimikrobiální interiérová barva bez obsahu konzervantů, změkčovadel a rozpouštědel pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., s nejvyšším stupněm odolnosti otěru za mokra tř. 1 a mezinárodní certifikací na antimikrobiální aktivitu, zdravé klima a čistění desinfekčními prostředky.
HealthTec Top
Matná antimikrobiální interiérová barva bez obsahu konzervantů, změkčovadel a rozpouštědel pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., se stupněm odolnosti otěru za mokra tř. 2
Innenplastik
Matná disperzní plastická barva k tvorbě dekorativních strukturovaných nátěrů, např. soklů schodišť apod..
Malerweiss SLF
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, změkčovadel a škodlivých látek; vhodná do prostor kde je kladen vysoký důraz na zdravé bydlení; TÜV certifikát pro potravinářské prostory; matná; paropropustná; bílá.
Multicolor Finish SLF
Transparentní vrchní hedvábně matný lak pro konenou povrchovou úpravu dekorací a čistých suchých a nosných podkladů v interiérech.
Objektweiß
Otěruvzdorná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, matná.
Q4 MattFinish
Špičková velmi dobře čistitelná jednovrstvá disperzní speciální interiérová barva, matná. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou byty, domy, obchody, nemocnice, restaurace nebo v exklusivních prostorách domů; ideální také pro izolační akustické systémy; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
RenoTop Housepaint
Velmi kvalitní elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě, s obsahem fungicidních a algicidních přísad s perfektním poměrem cena/výkon. Pro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek, rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel.haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu, bílá a tónovaná v odstínech dle přání včetně metalických.
Seidenglanz 480 SLF
Omyvatelná vysoce odolná disperzní interiérová barva; bez obsahu škodlivých látek; vhodná pro veřejné a potravinářské provozy; dále velmi doporučována pro nemocniční zařízení (TÜV - certifikace), hotely, restaurace apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Select Decke + Wand LF
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel; matná; paropropustna; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Select Innen Silikatfarbe
Extrémně vysoce paropropustná minerální interiérová barva; vhodná pro historické objekty, objekty opatřené sanačními omítkami apod. bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Select Matt - Latex
Omyvatelná matná latexová barva s vysokou odolností; vhodná do namáhaných prostor s vysokým provozem osob; bez obsahu škodlivých látek; s vysokou kryvostí; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Select Meister DIN
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, matná v bílém a starobílém odstínu.
Select Seiden - Latex
Omyvatelná hedvábně lesklá latexová barva s vysokou odolností; vhodná do namáhaných prostor s vysokým provozem osob; bez obsahu škodlivých látek; s vysokou kryvostí; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Silikat Bio Innenfarbe
BIO interiérová barva na bázi vodního skla. Bez obsahu konzervantů. Ideální pro ekologicky čisté bydlení, bílá a tónovaná v odstínech dle přání. Díky svým vlastnostem vhodná i do potravinářských prostor.
Startweiss
Bílá otěruvzdorná barva na disperzní bázi; pro nátěry stěn a stropů v interiéru; paropropustná; vhodná pro zdivo, sádrokarton atd.
Team 100 SLF
Omyvatelná vysoce kvalitní disperzní interiérová barva, matná. Pro nátěry všech nosných podkladů a to jak v domácnostech s vysokými nároky, tak v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocnice, restaurace a to i v místnostech kde dochází k výrobě či uskladnění potravin, bílá a tónovaná v odstínech dle přání.
Volltonfarbe
Tónovací barva pro disperzní fasádní a interiérové barvy ZERO
Wandfarbe 2000 SLF
Omyvatelná disperzní interiérová barva, matná. Pro nátěry všech nosných podkladů; vhodná díky své nezávadnosti i do potravinářských prostor.
Wandfarbe schwarz
Černá omyvatelná disperzní interiérová barva, speciálně pro stropy či stěny v prodejních a bytových interiérech.
Wandmatt ES SLF
Špičková omyvatelná jednovrstvá disperzní interiérová barva, matná. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocnice, restaurace a to i v místnostech kde dochází k výrobě či uskladnění potravin (TÜV certifikát) nebo v exklusivních prostorách domů, bílá a tónovaná v odstínech dle přání..

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO + 420 720 943 737 nebo na

Pro nátěry všech nosných podkladů v interiéru. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocniční zařízení, operační sály, restaurace a to i v místnostech,  kde dochází k výrobě či uskladnění potravin (odborný posudek TÜV) nebo v exklusivních prostorách domů apod.

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...