Lazury

V sortimentu vodou ředitelných či rozpouštědlových lazur ZERO naleznete materiály pro systémové povrchové úpravy dřeva. Výrobky jsou distribuovány hotových odstínech dřevin, nebo je lze tónovat dle Vašeho přání na počkání.

Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Jak vybrat správnou barvu na dřevo? Prospekt ke stažení

Vzorník lazur

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství +420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
Aqua Holzschutzgrund
Vodou ředitelný hloubkový základní nátěr na dřevo; čirý; s obsahem ochranných látek; zamezuje postavení vláken.
Aqua Holzlasur SLF
Vodou ředitelná lazura na dřevo s ochranným tenkovrstvým filmem; perfektně vykreslující a zdůrazňující krásu dřeva; pro snadnou aplikaci nátěrem i nástřikem; ideální na nové dřevo či rekonstrukční práce např. eurooken.
Dekosan Imprägnier Lasur HS
Ochranná lazura na impregnaci dřeva z alkydové pryskyřice, netvořící film (neloupe se), v systému pak k ochraně dřevostaveb (roubenky, sruby nebo obložení) oken, dveří, plotů, dřevěných šindelů a všech podobných stavebních částí s požadavkem na vysokou ochranu a snadnou údržbu, s posudkem RAL – ochranná látka na dřevo.
Dekosan Langzeit Lasur
Lazura s ochranným silněvrstvým filmem; vyzdvihuje prokreslením krásu dřeva a zároveň tvoří efektní hedvábný lakový film.
Profilasur
Středněvrstvá/tenkovrstvá krémová lazura na dřevo, ideální pro nové a rekostrukční práce. Díky jemně mletým pigmentům dochází k perfektnímu vykreslení dřeva. Tato lazura svými vlastnostmi kombinuje dokonalou přilnavost a odolnost povětrnostním vlivům z Imprägnier Lasur HS a exkluzivní vzhled Langzeitlasur.

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO + 420 720 943 737 nebo na

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...