Penetrace / Impregnace

Sortiment penetračních a impregnačních nátěrových hmot ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů pro veškeré typy podkladů. Naleznete zde například i materiály vhodné pro použití v potravinářských provozech.

Jak připravit a natřít sádrokarton? - Prospekt ke stažení

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a mnohé samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
ClimaCalc Iso
Vodou ředitelný izolační kotevní nátěr pro ZERO ClimaCalc nátěrový systém.
ClimaCalc Iso Quarz
Vodou ředitelný kotevní nátěr pro ZERO ClimaCalc nátěrový a omítkový systém.
Haftgrund WP
Vodou ředitelná pigmentovaná ekonomická základní nátěrová hmota pro zdravé bydlení; nahrazující penetrační a první nátěr; s velmi vysokou vydatností; v interiéru ideální na sádrokarton, sádrové omítky, stěrky a štuky; zbavuje problému se zobrazováním spár po tmelení sádrokartonu aj.; taktéž pro základní nátěry pod disperzní fasádní barvy.
Hydrogrund SLF
Pro čiré konzervační ochranné interiérové a fasádní nátěry. Ideální pro ochranu před nasáknutím vody a příjmem nečistot. Fixuje a chrání současně. Vhodný např. lícové cihly, režné zdivo, kámen, omítky, beton apod. Neobsahuje škodlivé látky ani změkčovadla, tudíž je vhodný i do potravinářských prostor a prostor pro zdravé bydlení.
Konzentrat F
Vodou ředitelná, koncentrovaná, hloubková základní penetrační nátěrová hmota, bez obsahu rozpouštědel; vhodná taktéž z nátěrum potravinářských prostor a prostor pro zdravé bydlení. 
Q4 Premium Primer
Vodou ředitelná gelovitá základní nátěrová hmota bez tvorby hran a pruhů; vyrovnávající savost a zpevňující podklad; na omítky, zdivo, sádrokarton, sádrové omítky, stěrky a pod; zbavuje problému se zobrazováním spár po tmelení sádrokartonu aj.; bez obsahu rozpouštědel a změkčovadel.
RenoTec Quarzgrund
Pigmentovaná základní nátěrová hmota k renovaci podkladů; s obsahem vlákna a křemičitého písku.
Tiefgrund Ti 77
Nepigmentovaný hloubkový základní penetrační nátěr s rozpouštědly; na problematické podklady a staré nesoudržné nátěry;  apod.
Select Grundierkonzentrat S
Vodou ředitelná, koncentrovaná, základní hluboko proonikající penetrační nátěrová hmota, bez obsahu rozpouštědel; paropropustná.
Select Putzgrund
Pigmentovaná základní nátěrová hmota s obsahem křemičitého písku; vhodná především jako základní nátěr pro dekorativní pastovité omítky ZERO
Silikat Kontakt
Základní nátěrová hmota pro zprostředkování kontaktu silikátových nátěrových hmot na podklady jiných druhů; taktéž jako základní nátěr pro systém dekoračních úprav ZERO DecoStyle Beton a Travertin.
Silikat Konzentrat
Penetrační základní hloubková nátěrová hmota pro silně savé minerální podklady a k následným nátěrům minerálními nátěrovými hmotami; taktéž k ředění minerálních barev ZERO.
Silikat Streichputz
Minerální nátěrová hmota k optickému zcelení povrchu a zakotvení následných vrstev na fasádě a v interiéru.
Sol Silikat Konzentrat
SOL silikátová hloubková penetrace pro SOL silikátové nátěrové hmoty
Tapeziergrund
Základní dobře plnící přednátěr; k přípravě podkladu; pro následné lepení tapet

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO + 420 720 943 737 nebo na

edna se o specialni zakladni fasadni nater pro omitky s mikroprasklinami. Slouzi k jejich preklenuti a vyplneni. Lze ho tez pouzit jako mokre loze pro armovaci tkaninu.
 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...