Omítky

Sortiment tónovatelných omítek ZERO, na zateplovací systémy a zdivo obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou omítky akrylátové, silikátové, silikonové, nebo např. omítky s barevným kamínkem. Struktura dekoračních omítek je hlazená či rýhovaná.

Výrobky splňují přísné certifikační normy včetně evropského certifikátu pro zateplovací systémy.

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
Buntsteinputz
Vysoce odolná omítka s keramickým barevným granulátem; pro extrémně odolné plochy jako jsou např. venkovní domovní sokly, stěny v interiéru i exteriéru, chodby apod.; bez obsahu rozpouštědel; keramický granulát zajišťuje vysokou trvanlivost proti povětrnostním vlivům oproti nízkonákladové plastové drti.
ClimaCalc Putz 0,5
Omítka systému ZERO ClimaCalc pro zdravé bydlení; k běžnému nebo dekorativnímu zpracování; připravena k nanášení.
ClimaCalc Putz 0,8
Omítka systému ZERO ClimaCalc pro zdravé bydlení; k běžnému nebo dekorativnímu systému zpracování; připravena k nanášení.
Dekorputz Aussen
Rýhovaná dekorativní omítka z umělé pryskyřice pro vnější použití na fasádách a zateplovacích systémech; s aktivními ochrannými látkami proti tvorbě řas, hub a plísní; připravena k nanášení.
KC – Putz Aussen
Hlazená dekorativní omítka z umělé pryskyřice pro vnější použití na fasádách a zateplovacích systémech; s aktivními ochrannými látkami proti tvorbě řas, hub a plísní; připravena k nanášení.
KC – Putz Innen SLF
Hlazená dekorativní omítka pro interiérové úpravy nosných připravených podkladů. Díky certifikaci vhodná do prostor s vysokými nároky na zdravotní nezávadnost a čisté klima. Materiál je také certifikován pro použití v potravinářských prostorách (TÜV certifikát). Požární odolnost třídy A2-s1, d0dekorativní omítka z umělé pryskyřice pro vnější použití.
KC – Sil Putz Aussen
Hlazená dekorativní omítka na silikonsilikátového charakteru; pro vnější použití; připravena k nanášení.
Mineralischer Modelier- und Spachtelputz
Dekorativní omítka k individuálnímu zpracování a modelaci; v práškovém stavu.
Quarz Style
Omítková směs pro interiérové dekorativní úpravy nosných připravených ploch. Ideální pro následné dekorativní úpravy např. pomocí ZERO RenoTop Metallic, Acryl Seidenglanzlack Metallic, Deco-in Lasur, Deco-sil Lasur; připravena k nanášení.
Renovierputz 150
Minerální špachtlovací omítková hmota pro renovaci poškozených omítek; v práškové formě.
Siliconit Dekorputz RS
Rýhovaná silikonová dekorativní omítka; připravena k nanášení.
Siliconit KC – Putz RS
Hlazená silikonová dekorativní omítka; připravena k nanášení.
Silikat Dekorputz
Rýhovaná dekorativní silikátová omítka; připravena k nanášení.
Silikat KC – Putz
Hlazená dekorativní silikátová omítka; připravena k nanášení.

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO + 420 720 943 737 nebo na

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...