RenoTop Housepaint

Dokumentace

Fotogalerie

zvětšit obrázek: RenoTop Housepaint
Obchodní značkaZERO RenoTop Housepaint - Seidenmatt / Matt / Metallic
MateriálHedvábně matná nebo matná, vysoce elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě. S aktivně působícími složkami proti napadení fasády řasami a houbami (tzv. „zelenání fasád“)
PoužitíPro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek. rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel. haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu.
OdstínBílý a tónování systémem ZERO MIX v prodejních centrech ZERO. Dále v 70 metalických odstínech dle vzorkovnice ZERO Lacksystem.
Stupeň leskuHedvábný mat nebo mat
PojivoSpeciální čistý akrylát zesílený siloxanem
Specifická hmotnostCca. 1,25 +/- 0,1 (Seidenmatt, Matt), Cca. 1,05 +/- 0,1 (Metallic base M)
VlastnostiAktivně působí proti řasám a plísním.
Doba schnutí1 – 2 hod. podle teploty a rel. vlhkosti vzduchu.
ŘeděníPřipraveno k nanášení. Ředit pouze v nutných případech max. 5 – 10% (0,5 až 1 dcl vody / 1l barvy).
Technika nanášeníNátěrem, válečkováním, nástřikem
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 120 ml/m2 na jeden nátěr
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem
Příprava podkladuPodklad musí být čistý, suchý a nosný. Nenosné staré nátěry musí být bezezbytku odstraněny. Nově omítnuté plochy fluátovat a omýt. U podkladů kde je třeba zajistit vyrovnání savosti a nosnost, penetrovat pomocí ZERO Select Grundierkonzentrat S nebo ZERO Konzentrat F. Při použití jiné než originální doporučované penetrace či základu nemohou být brány na zřetel vady povrchu a jejich následné reklamace.
Skladba nátěru2 x natřít s ZERO RenoTop Housepaint neředěným.
Upozornění: U ploch zasažených výronem solí není zaručena přilnavost.
Značení dle EN 1062-1G2 / E2 / S1 / V2 / W3 / C1
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: cWb-40 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 40 g/l VOC.
Tabulka nástřiku
 Velikost tryskyÚhel stříkáníTlak/barŘedění
palcemm
Airles + Aircoat:0,0180,4640-60°Cca. 150
PoznámkaObsahuje biocidní látky, používat opatrně.
Odstín zlatý, stříbrný a měď by měli být použity na plochy se strukturou, neboť na hladkých plochách mohou zanechávat stopy po válečku. Je možno též na hladkých plochách použít jiných malířských technik.
Použití tmavých odstínů s hodnotou světlosti <20 (HBW 100 = bílá, HBW 0 = černá) je zvláště nevhodné pro izolační fasády (ETICS s EPS izolačními deskami) kvůli vysokým teplotám povrchu cca. 70 ° C, což je pro tyto systémy kritické. Na přání je možné vyrobit tyto vybrané kritické odstíny z fasádní vzorkovnice ZERO Farbtonfächer 375 pomocí speciálních pigmentů, které odrážejí velké části slunečního záření a tím výrazně snižují ohřev povrchu fasády. Tónování je prováděno na objednávku cca do 3 pracovních dnů.
Předchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...