Dekorační materiály

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
ArtDesign Deco-in Verdünner
Vodou ředitelné ředidlo pro nastavování ZERO Deco-in Lasur
ArtDesign Finish
Prostředek pro extrémní zvýšení ochrany povrchu dekoračních materiálů ZERO ArtDesign
Deco Glimmer
Holografické a slídovité floky do čirých nátěrových hmot na vodní a rozpouštědlové bázi. Velmi vhodné k dekorativním úpravám povrchů.
Deco-in Lasur
Vodou ředitelná disperzní lazura ke kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů na stěnách a plastikách v interiéru.
Deco-sil Lasur
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů  na stěnách a plastikách v exteriéru i interiéru.
Deco Style Beton
Dekorační stěrková hmota k snadnému vytvoření autentického vzhledu betonu s vysokou odolností proti nárazům a poškrábání; ideální pro příjemné a zdravé klima v interiéru; vysoce paropropustná.
Deco Style Travertin
Dekorační stěrková hmota k snadnému vytvoření autentického vzhledu travertinu s vysokou odolností proti nárazům a poškrábání; ideální pro příjemné a zdravé klima v interiéru; vysoce paropropustná.
Deco Style Fixativ
Fixační prostředek pro dekorační materiály ZERO Deco Style Beton a ZERO Deco Style Travertin.
Deco Style Travertinlasur
Lazura pro dekorační materiál ZERO Deco Style Travertin a ZERO DecoStyle Beton
Innenplastik
Matná disperzní plastická barva k tvorbě dekorativních strukturovaných nátěrů, např. soklů schodišť apod..
MagicTouch
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově metalickým efektem v 70 barevných variacích pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Taktéž v daných odstínech pro autentický vzhled betonu, břidlice, kamene, hliníku, rezavého kovu a mnoha dalších. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.
 
MagicTouch MAT
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota shlubocematným efektem pro konečnou individuální povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Ideální pro matné dekorační techniky v libovolných odstínech a variantách včetně autentického vzhledu betonu, benátského štuku, kamene, plechu a mnoha dalších. Velmi snadné zpracování pomocí polykarbonátového hladítka.
MagicTouch Pearl
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově perleťovým efektem ve 180 barevných variacích pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.
MagicTouch Gold
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově zlatým efektem pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.
Mineralischer Modelier- und Spachtelputz
Dekorativní omítka k individuálnímu zpracování a modelaci.
Multicolor Finish SLF
Transparentní vrchní hedvábně matný lak pro konenou povrchovou úpravu dekorací a čistých suchých a nosných podkladů v interiérech.
Multicolor Floc Grund SLF
Barevný základní interiérový nátěr systému ZERO Multicolor Floc; s vysokým lepivým účinkem pro následné povrstvení barevnými floky Multicolor Floc Chips.
Multicolor Floc Chips
Barevné floky pro povrchovou úpravu stěn a ploch v interiéru v systému ZERO Multicolor Floc.
Multicolor Isoliergrund LH
Bílý základní izolační interiérový nátěr systému ZERO Multicolor Floc pro kritické podklady kde by mohlo dojít k prostupu barviv či jiných látek do vrchních vrstev následných povrchových úprav.
Quarz Style
Omítková směs pro interiérové dekorativní úpravy nosných připravených ploch. Ideální pro následné dekorativní úpravy např. pomocí ZERO RenoTop Metallic, Acryl Seidenglanzlack Metallic, Deco-in Lasur, Deco_Sil Lasur
RenoTop Housepaint Metallic
Velmi kvalitní multifunkční nátěrová hmota, ideální k tvorbě vysoce efektních dekorativních povrchů a technik v interiéru a exteriéru.
Streichputz
Barva s obsahem křemičitého písku, pro sjednocení podkladů či dekorativní úpravy stěn v interiéru a na fasádě.

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO +420 720 943 737 nebo na

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...