ArtDesign Finish

Obchodní značkaZERO ArtDesign Finish
MateriálJednosložkový napouštěcí přípravek na vodní bázi, k zvýšení povrchové ochrany všech dekoračních produktů řady ZERO ArtDesign v interiéru.
PoužitíPro zvýšení povrchové ochrany produktů řady ZERO ArtDesign.
OdstínPo zaschnutí matný transparentní
PojivoFunkční silikonová pryskyřice
VlastnostiUzavírá nejen kapilární nasákavost podkladu, ale taktéž podklad uzavírá proti příjmu pachů. Na vodou ředitelné bázi (při zpracování NEŘEDIT). Zabráněním kapilární nasákavosti a zamezuje tvorbě skvrn na určených podkladech.
Doba schnutíCca. 8 hod. (podle teploty a vlhkosti vzduchu). Celková vyzrálost disperzních nátěrových hmot po cca. 28 dnech.
Technika nanášeníNátěr se provádí štětcem pouze v jedné vrstvě! Pozor nanášet spořivě, nepřesytit podklad! Nářadí po použití i po vymytí již není vhodné k použití na vodou ředitelné materiály!
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 70ml/m2 podle savosti podkladu. Pro bližší určení spotřeby doporučujeme provést zkoušku na podkladu.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem. Načatá balení dobře uzavřít.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...