ArtDesign Finish

Obchodní značkaZERO ArtDesign Finish
MateriálJednosložkový ochranný napouštěcí přípravek na vodní bázi, k zvýšení povrchové ochrany všech dekoračních produktů řady ZERO ArtDesign v interiéru.
PoužitíPro zvýšení povrchové ochrany produktů řady ZERO ArtDesign.
OdstínPo zaschnutí matný transparentní
PojivoFunkční silikonová pryskyřice
Specifická hmotnostCca. 1,0 g/cm³
VlastnostiUzavírá nejen kapilární nasákavost podkladu, ale taktéž podklad uzavírá proti příjmu pachů a nečistot. Zabráněním kapilární nasákavosti a zamezuje tvorbě skvrn na určených podkladech.
Doba schnutíPři 23° C teploty vzduchu a podkladu a cca. 50% rel. vlhkosti vzduchu: Po cca. 8 hod. suchý. Po 6 dnech mechanicky odolný.
Celková vyzrálost po cca. 28 dnech. Vyšší vlhkost vzduchu nebo nižší teplota zpomaluje schnutí.
ŘeděníNa vodou ředitelné bázi (při zpracování NEŘEDIT!).
Technika nanášeníNátěr se provádí štětcem, válečkem nebo houbou. Pozor nanášet spořivě, nepřesytit podklad! Pro zachování ideálního naneseného množství je vhodné natíraný povrch ihned osušovat "tupováním" čistou tkaninou. Nářadí po použití i po vymytí již není vhodné k použití na vodou ředitelné materiály!
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 70 ml/m² podle savosti a struktury podkladu. Pro bližší určení spotřeby doporučujeme provést zkoušku na podkladu.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem. Načatá balení dobře uzavřít.
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: hWb-30 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 1 g/l VOC.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...