Silikat Kontakt

Obchodní značkaZERO Silikat Kontakt
MateriálMinerální nátěrová hmota pro remineralizaci podkladů na jiné než minerální bázi a renovaci poškozených minerálních podkladů.
PoužitíPro vnější a vnitřní nátěry na původní neminerální podklady. Jako spojovací můstek k následným nátěrům na minerální bázi.
OdstínBílý a tónování systémem ZERO Mix v prodejních centrech ZERO.
Stupeň leskuMat
PojivoVodní sklo s organickými přísadami
Specifická hmotnostCca. 1,6 +/- 0,2
VlastnostiOdolná povětrnostním vlivům, paropropustná, vyplňující mikrotrhlinky, egalizující, nepropustná dešti, velmi pevně přilnavá k neminerálním podkladům.
Doba schnutíPo cca. 4 - 6 hod. (podle teploty a vlhkosti vzduchu).
ŘeděníNa nesoudržné lehce pískující podklady ředit s ZERO Silikat Konzentrat. Jako kontaktní nátěr na nesilikátové nátěrové hmoty, ředit s ZERO Select Grundierkonzentrat S, Nebo ZERO Konzentrat F 1:3.
Technika nanášeníNátěrem, válečkováním. Sousední minerální ploch je třeba velmi dobře oddělit a zakrýt!
Teplota při zpracováníMin. + 8 °C vzduch a podklad.
SpotřebaCca. 300 – 400 g/m2 na jeden nátěr.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem.
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem.
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý, nosný. Staré nenosné nátěry bezezbytku odstranit. Mech a houby natřít s ZERO Fungi Ex a na druhý den omýt tlakovou párou. Nové omítky fluátovat a následně omýt.
Skladba nátěruZERO Silikat Kontakt musí být vždy následně opatřen min. dvěma dalšími vhodnými nátěry na minerální bázi (např. ZERO Silikat Fassadenfabe atd.).
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: hWb-30 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 0,1 g/l VOC.
PoznámkaVyvarujte se styku materiálu s pokožkou. Předchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...