Hydrogrund SLF

Obchodní značkaZERO Hydrogrund SLF
MateriálČirá nátěrová hmota k ochraně kamenného a cihlového zdiva, omítek, betonu aj. před vodou a nečistotami.
PoužitíPro čiré konzervační ochranné interiérové a fasádní nátěry. Ideální pro ochranu před nasáknutím vody a příjmem nečistot. Fixuje a chrání. Vhodný např. pro lícové zdivo, režné zdivo, kámen, omítky, beton apod. Vhodné taktéž k nátěrům potravinářských prostor a prostor pro zdravé bydlení.
OdstínMléčný, po zaschnutí průhledný.
PojivoAkyl-Hydrosol, silikon
Specifická hmotnostCca. 1,02 +/- 0,1 g/cm³
VlastnostiOdolná povětrnostním vlivům, mikromolekulární, bez obsahu škodlivých látek, rozpouštědel a změkčovadel, čímž lze použít taktéž v potravinářských provozech, restauracích, vinných sklepech apod.
Doba schnutíCca. 2 – 3 hodiny (Při 23° C teploty vzduchu a podkladu a cca. 50% rel. vlhkosti vzduchu).
Po 12 hod. dále přetiratelný a po 6 dnech mechanicky odolný.
Celková vyzrálost disperzních nátěrových hmot po cca. 28 dnech.
ŘeděníNeředit. Připraveno k nanášení!
Technika nanášeníNátěrem a nástřikem
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 200 – 300 ml/m2 v závislosti na savosti a stavu podkladu.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý a nosný. Nenosné staré nátěry musí být bezezbytku odstraněny. Jako podklad jsou vhodné všechny savé podklady uvnitř i venku.
Skladba nátěruZERO Hydrogrund může být natírán nebo stříkán. Bezpečně může být použit v prostorách se špatným větráním, které nejsou zabezpečeny proti explozi, taktéž i ve skladových prostorách s poživatinami. V chladících prostorách a mrazících boxech musí být po natření zajištěna dostatečně dlouhá doba k vyschnutí.
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: hWb-30 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 1 g/l VOC.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...