Ölwannenbeschichtung

Obchodní značkaZERO Ölwannenbeschichtung
MateriálSpeciální umělohmotná disperze pro použití v interiéru uzavřených prostor k povrchovým úpravám betonu, omítek, mazaniny, zachycovacích van a skladových prostor, kde jsou skladovány topné oleje a motorové oleje.
PoužitíPro použití v interiéru uzavřených prostor k povrchovým úpravám betonu, omítek, mazaniny, zachycovacích van a skladových prostor, kde jsou skladovány topné oleje a motorové oleje.
Odstín2 odstíny dle vzorkovnice ZERO č. 231 a 255
Stupeň leskuHedvábný mat
PojivoČistě akrylátová disperze
PigmentyBarevně stálé barevné pigmenty a plniče
Specifická hmotnostCca. 1,48 +/- 0,2
VlastnostiRychleschnoucí, silně plnící, vysoce kryjící, opakovaně odolný topnému oleji, trvale elastický, pochozí.
Doba schnutíCca. 8 – 24 hod. podle teploty a vlhkosti vzduchu. Plně proschlý pro další montážní práce na plochách po 8 dnech.
ŘeděníVodou
Technika nanášeníNátěrem, válečkováním.
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad, max. rel. vlhkost vzduchu 90%.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý, nosný, bez olejů, mastnoty a zbytků vosku. Pro funkční systém musí být provedeny minimálně 3 vrstvy nátěru. Vynechání některých ploch při vícevrstvém nátěru zabraňte pomocí prostřídáním odstínů pro jednotlivé vrstvy.
Skladba nátěruZákladní nátěr se provede s vodou naředěnou ZERO Ölwannenbeschichtung 2:1 (váhového dílu). Další dvě vrstvy se provedou neředěné. Nátěry musí být prováděny tak, aby bylo možné každou vrstvu opticky zkontrolovat. Provede se tedy první nátěr v jednom odstínu, druhý nátěr v odlišném odstínu a třetí nátěr v odstínu jako první. Pro kontrolu je třeba vždy u nátěru soklu podlahy odskočit s právě natíraným odstínem o 1 cm. Tak vzniknou 3 kontrolní proužky provedených nátěrů. Pro hotový systém je tedy minimálně třeba 1300 g/m2 resp. 950 ml/m2 nátěrové hmoty. U takto provedené skladby nátěru musí být síla suchého filmu min. 400 μ zkontrolována měřením.
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: iWb-140 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 140 g/l VOC.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...