FuboTec PUR

Obchodní značkaZERO FuboTec PUR
MateriálPodlahová nátěrová hmota
PoužitíPro plnící nátěry interiérových cementových podlahových ploch s lehkým namáháním. Není vhodná na pojezdné podlahové plochy (např. garáže) a na podlahy se stojící vodou, nebo trvale smáčené. Pro zvýšení protiskluznosti lze do konečného nátěru přimíchat 2 – 4% váh. podílu ZERO FuboTec Grip.
Odstín7 odstínů podle vzorkovnice ZERO FuboTec a tónování míchacím systémem ZERO MIX v prodejních centrech ZERO.
Stupeň leskuHedvábný mat
PojivoDisperze čistého akrylátu a PUR
Specifická hmotnostCca. 1,2 +/- 0,2 g/cm3
VlastnostiDobře přilnavá; snadno zpracovatelná; vysoce odolná proti nárazům; nevázající prach; snadno čistitelná; velmi odolná proto otěru; šetrná k životnímu prostředí; vodou ředitelná.
Doba schnutíPodle teploty a vlhkosti vzduchu po cca. 8 hod. pochůzný a dále přetiratelný, po cca. 8 dnech plně vytvrzený.
ŘeděníVodou
Technika nanášeníNátěrem, válečkováním, stříkáním
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
VydatnostCca. 150 ml/m2 na jeden nátěr
SkladováníV chladu, ale chránit před mrazem.
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý, nosný, bez olejů, mastnoty a vosku. Zkouška pevnosti a vhodnosti podkladu se provádí pomocí zářezů nebo vrypů do mřížky. Vzdálenost vrypů musí být cca 1 mm. V takto zhotovené mřížce nesmí dojít k žádnému odlupování ani uvolňování částí podkladu. Pokud bude zjištěna nenosná vrstva, musí být mechanicky bezezbytku odstraněna až na nosný podklad. Podklady obsahující oleje musí být před nátěrem dostatečně odmaštěny vhodným odmašťovacím prostředkem a přebroušeny do matu.
Skladba nátěruZákladní nátěr: ZERO FuboTec PUR ředěný 10% vody.
Konečný nátěr ZERO FuboTec PUR neředěný, pokud je třeba 2x
Povrch je možné ještě upravit např. tak, že do konečné čerstvě natřené vrstvy je nasypán ZERO FuboTec Chips a po zaschnutí přetřen pomocí ZERO Aqua PUR Lack HG/SG čirým, nebo přimícháním 2% váh. podílu ZERO FuboTec Grip s posledním nátěrem ZERO FuboTec POX a docílit tak zvýšeného protiskluzného efektu.
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: iWb-140 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 140 g/l VOC.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Dbejte bezpečnostních listů. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...