Glätt + Roll

Obchodní značkaZERO Glätt + Roll
MateriálDisperzní tmel připravený okamžitému nanášení, bez rozpouštědel.
PoužitíK opravám povrchů stěn a stropů v interiéru
OdstínStarobílý
Stupeň leskuMat
PojivoDisperze umělé pryskyřice
PigmentyPigmentové plniče
Specifická hmotnost1,8 +/- 0,2
VlastnostiDobře vyplňuje, lehce uhladitelný s minimálním propadem.
Doba schnutí3 – 4 hod. podle síly vrstvy, teploty a vlhkosti vzduchu. Brousitelný a dále zpracovatelný po vyschnutí přes noc.
ŘeděníČistou vodou
Technika nanášeníLžící a hladítkem, nebo vhodným stříkacím zařízením.
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 700 – 1000 g/m2 podle síly vrstvy. Proveďte zkušební nanesení.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem.
Příprava podkladuPodklad musí být, čistý, suchý a bez mastnot. ZERO Glätt + Roll může být použit na všechny připravené podklady opatřené penetracemi a základy ZERO, nebo na veškeré nosné staré nátěry. Lakové, latexové a staré nenosné nátěry odstranit pomocí ZERO Farb Ex.
Špachtlování: Jednou nebo vícenásobně na plochu nanést tmel a urovnat pomocí hladítka, případně dodat strukturu pomocí strukturového válce.
Příprava pro další nanášení: Penetrovat pomocí ZERO Select Grundierkoncentrat S ředěném v poměru 1:4 s vodou. Nahlédněte do technických listů k dále nanášeným výrobkům.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...