Füll und Flächenspachtel

Obchodní značkaZERO Füll und Flächenspachtel
MateriálPráškový tmel pro spárové a plošné tmelení v interiéru dle DIN EN 13963 (tmel na spáry) a DIN EN 13279 (tmel na plošné tmelení)
PoužitíVhodný pro špachtlovací práce na minerálních podkladech jako omítky, beton, pórobeton, kámen apod. Taktéž pro tmelení sádrokartonových desek. Není vhodný na sklo, plasty, dřevo, kovy a disperzní podklady.
OdstínCarra bílá
PojivoSádra, metylceluosa
VlastnostiDobře vyplňuje, vítečně tuhne, je stabilní, nepropadává se, dobře se brousí.
Doba schnutíZávislá na síle nanesené vrstvy, teplotě a vlhkosti vzduchu.
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
Doba zpracovatelnostiCca. 60 min. po rozdělání s vodou
Spotřeba1 kg ZERO Fugen und Flächenspachtel = cca. při síle 1mm na 1 m2
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou
Příprava podkladuPodklad musí být čistý a nosný. Mastnota, oleje, vosky, staré tapety, nesoudržné omítky apod. musí být bezezbytku odstraněny. Silně savé a sprašující podklady musí být předem penetrovány pomocí ZERO Select Grundierkonzentrat S nebo ZERO Konzentrat F nebo dalšími vhodnými základními nátěry ZERO.
ZpracováníBalení 25 kg dostatečně ručně rozmíchat s 16 ltr vody. Dobře promíchat bez hrudek. Při vyplňování děr a prasklin nejdříve předvyplnit a po cca 2 – 3 min. doplnit. Malé chyby podkladu je možno ještě před vytvrzením pokropit a pomocí mokré houbičky odstranit. Dále je možné po dostatečném vyschnutí ZERO Füll und Flächenspachtel upravovat pomocí dalších výrobků ze sortimentu ZERO.
PoznámkaNemíchat s žádnými jinými materiály. Předchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...