ZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel

Obchodní značkaZEROTHERM MSP Klebe und Spachtelmörtel
MateriálKapilárně aktivní lepící a stěrkovací hmota systému vnitřního zateplení ZEROTHERM KSP pro kalciusilikátové desky ZEROTHERM Kalziumsilikatpaltte (PII dle DIN 18550 nebo CS III dle EN 998-1).
PoužitíZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel je kapilárně aktivní speciální hmota k lepení a armování kalciumsilikátových desek vnitřního zateplení ZEROTHERM Kalziumsilikatplatte v interiéru.
OdstínBílý
PojivoDle DIN EN 197-1 a DIN EN 459-1, speciální písky, tužidla a aditiva k navýšení regulačních schopností.
Doba schnutíPo smíchání s vodou cca. 2 – 4 hod. zpracovatelná; vytvrzená po cca. 48 – 72 hod. (podle teploty a vlhkosti vzduchu).
ŘeděníČistou vodou; cca. 9 litru vody na jeden 25 kg pytel; nejdříve rozmíchat pomocí 6 – 7 litrů vody bez hrudek a po té domíchat do požadované konzistence
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad.
SpotřebaLepení: cca. 6 – 8 kg/m2
Armování: cca. 4 – 5 kg/m2
SkladováníV suchu
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem.
Příprava podkladuPodklad musí být savý, suchý, čistý, bez mastnoty, bez uvolňujících se částic, bez slinutých ploch na povrchu. Staré omítky musí být přezkoušeny na pevnost a přilnavost. Staré narušené omítky, nátěry, nenosné povrchy jako houby a řasy je třeba bezezbytku odstranit. Podklad může být vlhký, ale ne mokrý. Povrchy na sádrové bázi nejsou jako podklad vhodné.
ZpracováníLepení:
ZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel je vhodná pro ruční a strojní zpracování všemi vhodnými omítacími stroji. Jedno balení 25 kg ZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel smíchat s cca. 9 l vody. Nanést na podklad jako spojovací můstek pomocí hladítka s 12 mm zuby a následně desku lehce přitlačit s jemným pootáčením ze strany na stranu na podklad. Desky musí být přilepeny skutečně v celé ploše, aby byla bezpečně zajištěna kapilární aktivita! Boční spáry mezi jednotlivými deskami musí být slepeny pomocí ZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel! Po vytvrzení lepidla a případném zakotvení hmoždinkami (pokud to konstrukce vyžaduje), musí být desky zabroušeny do roviny a zbaveny prachu a nečistot.

Armování:
Izolační desky ZEROTHERM Kalziumsilikatplatte potáhnout s ZEROTHERM KSP Klebe und Spachtelmörtel v síle od 3 mm s vložením perlinky ZEROTHERM Gewebe.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
www.systemyvnitrnihozatepleni.cz
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...