Fasádní barvy

Sortiment fasádních barev ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou barvy, akrylátové, silikátové, silikonové, siloxanové, speciální elastické, multifunkční atd.. Vaší fantazii se meze nekladou, proto Vám samozřejmě barevný odstín namícháme dle přání na počkání.

Jak vybrat správnou fasádní barvu? - Prospekt ke stažení

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství + 420 720 943 737

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
Dachhaut RS
Trvale elastická barva na betonové a pálené tašky, vláknocementové střešní šablony a asfaltové pásy s min. sklonem 5°; v krátkém čase odolná dešti; vodou ředitelná.
Deco-sil Lasur 
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativní lazurovací malířské techniky na stěnách v exteriéru i interiéru.
Egalisierfarbe
Egalizační fasádní barva pro optické a vyplňující scelení nových omítek a překlenutí alkalických podkladů.
Fassade 95 Siliconharzfarbe
Povětrnostní vysoce odolná vlivům fasádní barva na bázi silikonové disperze. Ideální pro trvanlivé nátěry s dobrou čistící schopností pomocí deště. Vysoce paropropustná ale nenasákavá. Obsahující silnou ochranu proti UV záření a také aktivní složky proti tzv. zelenání fasád. 
Fassaden Silikatfarbe
Minerální fasádní barva na bázi silikátu avšak s hydrofobní schopností. Ideální na hitorické objekty. Taktéž slouží k tvorbě historických patinací.
Fyssil
Vysoce paropropustná, vodu odpuzující, siloxanem zesílená matná fasádní barva.
Porenbetonbeschichtung
Speciální fasádní barva na pórobetonové stavební díly.
RenoTop Housepaint
Velmi kvalitní elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě, s obsahem fungicidních a algicidních přísad s perfektním poměrem cena/výkon. Ideální pro překlenování drobných mikrotrhlin. Pro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek, rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel.haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu.
Robust
Vysoce paropropustná fasádní barva; odpuzující vodu; s vysokou ochranou proti UV záření a aktivními složkami proti zelenání fasád; velmi vhodná na nové nátěry fasád a renovační nátěry zateplovacích systémů.
Select Fassaden Acryl
Disperzní fasádní barvy na bázi akrylát-kopolymeru.
Siliconit Fassadenfarbe RS
Fasádní barva ze silikonové pryskyřice, vysoce paropropustná, nenasákavá.
Sol Silikatfarbe
Fasádní a interiérová SOL silikátová barva; vysoce paropropustná; vhodná pro minerální podklady a renovační nátěry starých disperzních barev.
Streichputz
Fasádní barva odolná povětrnostním vlivům, s obsahem křemičitého písku. Ideální pro optické zcelení povrchu po místních opravách omítek nebo k vytvoření falešného štuku (např. na sádrokartonu, zateplovacím systému apod.).
Volltonfarbe
Tónovací barva pro disperzní fasádní a interiérové barvy ZERO

Pokud Vám tyto informace o materiálech ZERO nezodpověděli na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat na poradenskou linku ZERO+ 420 720 943 737 nebo na

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...