Hydrogrund Fungi

Obchodní značkaZERO Hydrogrund Fungi
MateriálČirý nátěrový prostředek s izolačními schopnostmi ke snížení nasákavosti a zpevnění podkladu. K preventivní ochraně proti rozšíření mikrobů a řas na stěnách a stropech.
PoužitíVenkovní a vnitřní.
OdstínČirý
PojivoKationtová disperze umělé pryskyřice.
Specifická hmotnostCca. 1,0 +/- 0,1
VlastnostiEgalizuje a zpevňuje podklad; s dezinfekčním účinkem; velmi dobře proniká do podkladu; izoluje skvrny po předchozím odstranění popínavého břečťanu, lišejníku a mechu; snižuje nasákavost podkladu.
UpozorněníZERO Hydrogrund Fungi nesmí být míchán s jinými látkami a materiály!
Buďte obezřetní, jedná se o biocidní látku. Před použitím si řádně prostudujte bezpečnostní listy a technické informace.
Doba schnutíCca. po 12 hod. (při 20 °C a 50% relativní vlhkosti).
ŘeděníNeředit. Připraveno ke zpracování.
Technika nanášeníNátěrem a nástřikem
Teplota při zpracováníMin. + 5 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 200 – 500 ml/m2 v závislosti na savosti a stavu podkladu. Doporučuje se zkušební nátěr.
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý a nosný. Nenosné staré nátěry musí být bezezbytku odstraněny. Jako podklad jsou vhodné všechny savé minerální podklady uvnitř i venku. Plísně a řasy nejdříve odpovídajícím způsobem odstranit. Eventuální zbytky rostlin mechanicky nebo ohněm odstranit.
Skladba nátěruZERO Hydrogrund Fungi nanést neředěný v dostatečném množství se štětkou, kartáčem nebo nástřikem. Nanesená vrstva nesmí na podkladu po zaschnutí vytvořit lesklý film.
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: hWb-30 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 0,1 g/l VOC.
PoznámkaPředchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...