Dachhaut RS

Dokumentace

Fotogalerie

zvětšit obrázek: Dachhaut RS
Obchodní značkaZERO Dachhaut RS
MateriálTrvale elastická vodou ředitelná disperzní barva s RS formulí (v krátkém čase odolná dešti)
PoužitíPro nátěry střešních krytin jako jsou betonové tašky a pálené tašky, vláknocementové krytiny a asfaltové pásy (pouze pokud je sklon střechy min 5°)
OdstínAntracit a cihlová červená. Odstíny mísitelné pouze mezi sebou.
Stupeň leskuHedvábný mat
PojivoSpeciální umělohmotná disperze
Specifická hmotnostCca. 1,3 +/- 0,2
VlastnostiPři nátěru vytváří vysoce elastický plastový film, odolná povětrnostním vlivům, paropropustná ale nenasákavá, aktivně působící proti řasám a houbám, s RS formulí (v krátkém čase odolná dešti).
Doba schnutíZaschlá proti prachu po cca. 1 hod., po cca. 6 – 8 hod. dále přetiratelná (závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu).
ŘeděníVodou pouze dle technického listu.
Technika nanášeníNátěrem, válečkováním, nástřikem
Teplota při zpracováníMin. + 8 °C vzduch a podklad
SpotřebaCca. 200 – 300 ml/m2 na jeden nátěr
SkladováníV chladu, chránit před mrazem
Čištění nářadíOkamžitě po použití vodou a mýdlem
Příprava podkladuPodklad musí být suchý, čistý a nosný. Nenosné staré nátěry musí být bezezbytku odstraněny. Mech a řasy natřít s ZERO Fungi Ex a nechat působit přes noc. Následně důkladně omýt vysokotlakým vodním paprskem. Nové čerstvé omítky fluátovat a omýt. Kovové podklady opatřit vhodným antikorozním nátěrem ZERO.
Skladba nátěruU velmi savých podkladů provést první nátěr ředěný cca. 10% vody. Dále nanést 1 – 2x ZERO Dachhaut RS. U silně savých podkladů u kterých je to nutné, je možné provést penetrační nátěr pomocí ZERO Tiefgrund Ti 77.
Značení dle EN 1062-1Lesk: Mat G2
Síla suchého filmu 200 - 400 µ E4
Max. velikost zrna: Jemné ≤ 100 S1
Sd hodnota vysoká V2
W hodnota nízká < 0,1 W3
EU – mezní hodnoty pro obsah VOCKategorie: cWb-40 g/l (2010) tento produkt obsahuje ≤ 40 g/l VOC.
PoznámkaU podkladů s výkvěty soli nelze zaručit soudržnost a stálost provedeného nátěru. Předchozí údaje jsou pouze všeobecnými doporučeními. Pracovní podmínky, jakost podkladu a ostatní vlivy, na které nemá výrobce a dodavatel vliv, vylučují veškeré nároky z uvedených údajů. Pro odstranění pochybností doporučujeme vlastní zkoušku na místě. Při složitějším postupu nanášení, či náročnějších podmínkách, se vždy poraďte s technikem ZERO.
Kontakt

Prodejní a míchací centra ZERO v rubrice Kontakty
Korespondenční adresa:
ZERO BARVY s.r.o., Na Farkáně IV 48, 150 00, Praha 5
www.zerobarvy.cz, , tel.: +420 720 943 737 / +420 733 527 919

[ nahoru ]

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...