Barvy do koupelny


Přemýšlíte o nové koupelně podle nejnovějších trendů?

Pak využijte exkluzivního vzhledu a extrémní odolnosti materiálu ZERO MagicTouch. Vytvoříte tak kompletní celek nahrazující obklady; vyhnete se otravnému čištění zanášejících se spár; dosáhnete velice příjemného pocitu jak na pohled tak na dotek. Škála výběru láká až na 270 barevných kombinací a to jak v hedvábném tak perleťovém provedení. Inspirovat Vás může Fotovideogalerie MagicTouch.

Hledáte celistvý vzhled hladkého povrchu ve vysoce lesklém či hedvábném provedení?

Bude jistě vaším favoritem extrémě odolný materiál ZERO Aqua PUR Lack či jeho jednosložkový pu "bratříček" ZERO Acryl SG/HG. Vytvoří taktéž koupelnu bez spár, v mnoha tisících odstínech, které si jen můžete představit. Jeho praktická odolnost usnadní i celkovou údržbu koupelny za pomocí čistících a to i dezinfekčních prostředků. Vzhled hladkého smaltu umocní celkový pocit z čistoty prostoru. Inspiraci naleznete ve Fotogalerii Aqua PUR Lack.

Jste příznivci vysoké čistoty a dokonalého zničení veškerých bakterií?

Jste li příznivci vysoce cistého prostředí ve vaší koupelně či v celém bytě, domu nebo firmě, tak jistě využijete vysoce odolnou barvu na stěny s antimikrobiálním účinkem ZERO HealthTec. Tento materiál splňuje nejtvrdší podmínky kladené na zdravé prostředí v interiéru. Hedvábně lesklé nebo matné provedení vyzdvihne celý interiér. Samozřejmostí je odolnost běžným čistícím a dezinfekčním prostředkům. Vice obrazových informací naleznete ve Fotovideogalerii HealthTec

Perfektně hladký hedvábně lesklý povrch stěn ve vysoké odolnosti?

Pak je vaším favoritem ZERO Seidenglanz 480 SLF. Toto označení (SLF) poukazuje na bezobsažnost škodlivých látek a změkčovadel, které na nás často skryté číhají v jiných materiálech a výrobcích. Vysoká třída č. 1. dle EN 13 300 z tohoto materiálu dělá špičku ve svém oboru. Dáte li přednost hlubohému sametovému matu, tak upřednostněte ZERO Wandmatt SLF. Odstíny dle vašho přání nejsou žádným problémem.

Bojujete ve vaší koupelně s plísněmi?

Ideálním pomocníkem je v tomto případě ZERO Fungizid Z. Prevence proti tvorbě plísní v náročných podmínkách. Skvělá odolnost na vašich stěnách s maximálním účinkem bez obav z látek, které by mohly poškodit vaše zdraví. Moderní pastelové odstíny dle vaší fantazie už jen umocní pocit z čistoty.

Nechcete řešit co na co?

Máte pravdu. Tou nejsnadnější cestou pro modernizaci vaší koupelny je ZERO RenoTop Housepaint. Ideální materiál na různorodé podklady. Z jednoho balení natřete omítku, umakart, dřevo - prostě vše co vám "přijde pod ruku". Fantastická schopnost perfektního ukotvení na podkladu určuje využití tohoto materiálu. Barevné možnosti Vás ohromí! Výběr z několika tisíců odstínů a jako bonus i 70 metalických. A co více? Jeho hedvábný mat a složky působící proti plísním, řasám a houbám vám pomohou udržet koupelnu skvěle čistou. Insipraci naleznete ve Fotogalerii RenoTop.

Přesto jste zde nenašli odpověď?

Velmi rádi vám kdykoli poradíme telefonicky +420 720 943 737 nebo +420 733 527 919 , písemně  nebo vás ZDARMA navštívíme a pomůžeme s výběrem.

Název výrobku
klikněte pro podrobnosti
MagicTouch
Aqua PUR Lack
Acryl HG/SG
Fungizid Z
HealthTec
RenoTop Housepaint
Seidenglanz 480 SLF
Wandmatt ES SLF

Pro nátěry všech nosných podkladů v interiéru. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocniční zařízení, operační sály, restaurace a to i v místnostech,  kde dochází k výrobě či uskladnění potravin (odborný posudek TÜV) nebo v exklusivních prostorách domů apod.

 

 


Interiérové barvy a zdraví

Podle evropských směrnic musí být všechny nátěrové hmoty označeny dle normy VOC (obsah těkavých organických látek). Tato norma udává maximální povolenou...

Poradenský servis

Technický a poradenský servis přímo u Vás. Přijedeme a doporučíme vhodný materiál a techniku zpracování. ZERO poradenství tel. +420 720 943 737

Tónování barev

Tónujeme dle mnoha dostupných vzorníků nátěrových hmot z celého světa. Odstíny dle přání, Vám díky spectrometru naměříme a okamžitě namícháme. více...